Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Struкtur bölmənin və vəzifənin adı 

Dövlət qulluqçusunun soyadı, adı, atasının adı 

İş telefonu 

     Rəhbərliк 

1 

İcra Haкimiyyətinin başçısı 

İsmayılov İlham Mehdixan oğlu 

273-02-88 

2 

Başçının birinci müavini 

vakant 

275-23-93 

3 

Başçının müavini - Şəhər təsərrüfatı şöbəsinin müdiri 

Cavadova Məhluqə Əbil qızı 

274-06-02 

4 

Başçının müavini - Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili vəproqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri  

Məmmədov Fərid Oqtay oğlu 

274-84-84 

5 

Başçının müavini - İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri 

Kərimov Hikmət İsfəndiyar oğlu 

274-17-77 

6 

Sektor müdiri - baş mühasib 

Heydərova Sevda Mürsəl qızı 

274-45-65 

7 

Başçının кöməкçisi 

Vəliyev Samir Hüseyn oğlu 

275-52-05 

8 

Böyük məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarınınmüdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi 

Hüseynov Səbuhi Əli oğlu

275-46-01 

9 

Aparıcı məsləhətçi - Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarınınmüdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi-psixoloqu 

Yusifli Səbirə Bayram qızı 

275-46-01 

10 

Baş mütəxəssis 

Bağırov Həmid Məsim oğlu 

275-41-15 

İnformasiya təminatı və təhlili sektoru 

11 

Sektor müdiri 

Hacıyev Azər Vahid oğlu 

275-93-19 

12 

Aparıcı məsləhətçi

Əzizli Gülşən Xanputa 

275-47-30 

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi 

13 

Şöbə müdiri 

Paşayev Rəsul Bəhmən oğlu 

275-93-12 

14 

Baş məsləhətçi 

Qurbanov Xanlar Fazil oğlu 

275-25-12 

15 

Böyük məsləhətçi 

Əsədov Hafis Muğan oğlu 

274-08-01 

Hüquq şöbəsi 

16 

Şöbə müdiri 

Əliyev Mahir Yusif oğlu 

275-48-96 

17 

Məsləhətçi 

Xanlarova Aynurə Nəbi qızı 

275-93-06 

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi 

18 

Şöbə müdirinin müavini -dini qurumlarla işin təşkilatçısı 

Əliyev Elşən Tofiq oğlu 

275-93-18 

19 

Baş məsləhətçi 

Şükürov Taryel Ağasən oğlu 

275-93-20 

20 

Baş məsləhətçi 

vakant

275-93-18 

21 

Baş məsləhətçi 

Hüseynov Azər Akif oğlu

275-93-20 

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi 

22 

Baş məsləhətçi 

Hüseynov Lətif Nazim oğlu 

275-93-02 

23 

Aparıcı məsləhətçi 

Dadaşov Zaur Yadigar oğlu 

275-93-01 

İstehsal və xidmət sahələri sektoru 

24 

Sektor müdiri 

Pirməmmədov İlqar Zakir oğlu 

274-18-80 

25 

Baş məsləhətçi 

Tağıyev Elvin Akif oğlu 

274-93-01 

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi 

26 

Şöbə müdiri 

Əliyev Sahib Hümmət oğlu 

274-48-48 

27 

Böyük məsləhətçi 

 Hidayətov Seymur Hidayət oğlu 

275-41-15 

  

Memarlıq və tikinti şöbəsi 

28 

Şöbə müdiri – baş memar 

Abdullayev Etibar Ağali oğlu 

275-57-57 

29 

Baş məsləhətçi (mühəndis) 

Həsənzadə Əfqan Damət oğlu 

275-46-55 

30 

Böyük məsləhətçi (mühəndis) 

Həmzəyeva Könül Feyruz qızı 

275-93-15 

Şəhər təsərrüfatı şöbəsi 

31 

Baş məsləhətçi 

Yolçuyev Hafiz Yəhya oğlu 

275-93-07 

32 

Böyük məsləhətçi 

Hüseynov Vəli Aslan oğlu 

575-93-07 

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi 

33 

Şöbə müdiri 

Əliyeva Tərlan İkram qızı 

275-86-61 

34 

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı) 

Allahverdiyeva Röya Mahir qızı 

275-48-83 

35 

Məsləhətçi (dəftərxana işinin aparıcısı) 

Qasımov Arzuman Rafiq oğlu 

275-48-83 

36 

Məsləhətçi (vətəndaşların müraciətləri üzrə işin aparıcısı) 

Pənahova Nailə Akif qızı 

275-48-83 

37 

Məsləhətçi 

Quliyeva Sevinc Qələndər qızı 

275-48-83 

38

Baş mütəxəssis-komendant

Kərimov Elnar Eldar oğlu

274-24-91

1 nömrəli sahə ərazi inzibati dairəsi 

39 

İcra nümayəndəsi

Əhmədov Elnur Tahir oğlu

275-29-13 

40 

Nümayəndənin müavini 

Qasımov Rafiq Əsgər oğlu 

274-24-87 

41 

Baş məsləhətçi-baş mühasib 

Mustafayeva Günel Gəray qızı 

274-24-87 

42

Məsləhətçi (mühəndis) 

Hüseynov Ramil Bəylər oğlu 

274-24-87 

43 

Aparıcı mütəxəssis 

Heydərova Nərmin Araz qızı 

274-24-87 

2 nömrəli sahə ərazi inzibati dairəsi 

44

 İcra nümayəndəsi İsmayılov Nəriman Tərlan oğlu

276-00-44 

45 

Nümayəndənin müavini 

Paşayev Bəhmən Rəsul oğlu

276-03-30 

46 

Baş məsləhətçi-baş mühasib 

Yolçuyev Vasif Yəhya oğlu 

276-03-30 

47 

Məsləhətçi (mühəndis) 

Vakant

276-03-30 

48 

Aparıcı mütəxəssis 

Osmanova Səba Vüqar qızı 

276-03-30 

Keçidlər